
Filmavond in De Spil in Gasselternijveen valt in de smaak
AlgemeenGASSELTERNIJVEEN - De eerste filmavond in Mfc De Spil in Gasselternijveen is een groot succes geworden. Het aanwezige publiek genoot met volle teugen van de feelgood-movie Een man die Ove heet.
Voor de gelegenheid was de grote zaal van De Spil met medewerking van filmservice Geliekvloers uit Buinen omgetoverd tot een filmzaal. Na binnenkomst konden de bezoekers bijvoorbeeld om in de stemming te komen gelijk een bakje popcorn ophalen.
Na afloop lieten de aanwezigen zonder uitzondering weten dat de filmavond voor herhaling vatbaar is en zeker vaker in het activiteitenprogramma opgenomen zou moeten worden. De activiteitencommissie, die het aanbod van MFC de Spil met name in het weekend wil vergroten, voelt zich door de vele positieve reacties gesterkt in haar voornemens en liet weten in oktober een groots opgezette bingoavond en in november een avond met live muziek te gaan organiseren.







