Firma Ziel & Zaligheid komt naar Rolde.
Firma Ziel & Zaligheid komt naar Rolde. (Eigen foto)

Muziek Firma Ziel & Zaligheid bij CVR

Algemeen

ROLDE - De Culturele Vereniging Rolde zal op vrijdag 12 december 20.00 uur in Mfc De Boerhoorn muziekgroep Firma Ziel & Zaligheid ontvangen met hun programma Toevalstreffer. Dit muzikale gezelschap bestaat uit Rob Chrispijn (verhalenverteller en zang), Jolien Damsma (zang en gitaar) en Jan Borger (toetsen, gitaar en accordeon).

Het programma Toevalstreffer gaat over de rol van het toeval, waarmee vaak alle kleine wonderen in ons leven meteen onschadelijk worden gemaakt. Allemaal suggestie, wordt gezegd. Want zozeer zijn we overgeleverd aan een louter materialistische kijk op deze wereld. Deze voorstelling vormt een soort van tegengif daartegen. Ze maken hun naam waar en na afloop gaan de mensen, net iets lichter en liefdevoller dan daarvoor, naar huis.

Hoogtepunt van 2024 was hun optreden in De Kleine Komedie. Samen met Stef Bos en Harry Sacksioni vierden ze de tachtigste verjaardag van Rob Chrispijn, die hier ook zijn nieuwe bundel Gelukvogels hebben makkelijk praten presenteerde. Het was een in alle opzichten gedenkwaardige avond die bij vele aanwezigen nog lang nazinderde. Jolien Damsma is met haar schitterende stem in staat om een nieuwe dimensie aan Chrispijns’ teksten te geven. Ook haar eigen nummers hebben eenzelfde grote zeggingskracht, gevoelvol ondersteund door de muziek van Jan Borger.

Dat deze drie inwoners van Vledderveen elkaar muzikaal zo weten te vinden, is op zich al een toevalstreffer. Hun repertoire bestaat, naast eigen werk, onder andere uit liederen van Herman van Veen, maar ook uit hertalingen van Leonard Cohen en Sting.

Meer informatie: secretaris@cultureleverenigingrolde.nl of 06-12589505.