
Fotogroep Rolde exposeert in De Boerhoorn in Rolde
AlgemeenROLDE - Fotogroep Rolde is een enthousiaste en actieve groep van 25 fotografen. De club komt om de week op maandagavond bij elkaar. De leden gaan er dan op uit om te fotograferen (bijvoorbeeld: landschap of macro) of doen binnen-fotografie (bijvoorbeeld: portret, miniatuur of druppel) of ze bespreken met elkaar gemaakte foto’s. Soms wordt een fotograaf uitgenodigd om iets over zijn of haar werk te vertellen.
Fotogroep Rolde exposeert heel regelmatig; dit jaar in het Gemeentehuis in Gieten, GGZ Tripolis in Assen en De Boerhoorn in Rolde. Foto’s die geëxposeerd worden, worden binnen de Fotogroep kritisch, maar op een positieve manier uitgebreid met elkaar besproken. De foto’s die momenteel in De Boerhoorn te bezichtigen zijn, zijn ook uitvoerig besproken. De foto’s hangen er tot midden april.
Voor deze expositie in De Boerhoorn in Rolde is gekozen voor het thema zwart-wit. De onderwerpen waren voor iedereen vrij.





