
Verkoop kaarten Rolder Concerten seizoen 26-27 gestart
AlgemeenROLDE – Stichting Rolder Concerten is gestart met de verkoop voor kaarten voor het komende seizoen. Een seizoen met verrassende ensembles en musici met als een van de hoogtepunten het quatre-mains spel op wereldniveau van het uit Berlijn afkomstige duo Sivan Silver en Jil Garburg, met de nooit overtroffen quatre-mains muziek van Schubert.
Om de liefhebbers volledig in de wereld van Schubert onder te dompelen zal er naast het recital met hoogtepunten van Schuberts quatre-mains werken een Schubertiade worden gegeven op zaterdagvond, het als vrienden bij elkaar samen genieten van Schuberts muziek onderbroken door voordracht van poëzie en literatuur.
De al zo lang aan de internationale top staande violiste Liza Ferschtman zal met de indrukwekkende cellist Ivan Katzina en wereldpianist Enrico Pace kamermuziek op het hoogste niveau brengen met werken van onder andere Clara Schumann, Brahms en Janacek.
Het jonge enthousiaste Dianto Reed Quintet opent het seizoen in september, waarbij dit concert ook in het teken staat van de jonge uit Drenthe afkomstige componist Arjan Linker die onlangs werd beloond met de BUMA-prijs.
Voor de kinderen is er het familie/kinderconcert Be Bach, een heel interactieve voorstelling waar de kinderen in het leven en de muziek van Bach kruipen met musici en een verteller.
Het jaar wordt bijzonder afgesloten met prachtig a capella zang door MAVIS, een vijfstemmig vocaal ensemble uit België met een uiterst origineel programma Love is a thing with feathers.
Het volledig jaarprogramma is te vinden op www.rolderconcerten.nl/ en via de website kunnen ook kaarten worden besteld. Er is ook de mogelijkheid om een jaarabonnement aan te schaffen.







