
Geslaagde reanimatiecursus buurt-AED Tjassenswijk
AlgemeenGIETERVEEN – In Gieterveen is onlangs opnieuw een reanimatiecursus gehouden voor de buurt-AED Tjassenswijk en omgeving. De training werd verzorgd door Boven Reanimatietraining.
Een enthousiaste groep deelnemers oefende met reanimatie en het gebruik van een AED. Daarbij werd benadrukt dat bij een hartstilstand de eerste minuten van levensbelang kunnen zijn.
De cursus zou aanvankelijk in de tuin worden gegeven, maar vanwege de regen werd uitgeweken naar binnen. Daar konden de deelnemers zonder problemen oefenen met de reanimatiepop en AED.
De bijeenkomst werd daarmee opnieuw een leerzame en geslaagde training. De belangstelling vanuit de buurt laat zien dat er behoefte is om de kennis en vaardigheden rond reanimatie en het gebruik van een AED regelmatig bij te houden.







