
TOGIDO brengt voorjaar in Eext en Anderen
AlgemeenEEXT - Muziekvereniging T.O.G.I.D.O. heeft afgelopen week in Eext en Anderen haar jaarlijkse potgrondactie gehouden.
In tegenstelling tot voorgaande jaren mocht de vereniging vanwege Corona maatregelen niet langs de deuren om de bestelling op te nemen. De muziekvereniging bracht daarom enkele digitale hulpmiddelen in stelling om de bestellingen in ontvangst te nemen en de betaling te regelen. Juist in deze tijd willen de inwoners van Eext en Anderen blijkbaar de bloemetjes - letterlijk - buiten zetten, want er werd veel potgrond verkocht. Er werd groot materieel ingezet om de bestelde potgrond tijdig af te kunnen leveren.
Ook de bezorging liep anders dan voorheen. Werd er andere jaren veel in tweetallen gewerkt, nu ging men veelal alleen op pad. Zo werd ook tijdens de bezorging het aantal contacten geminimaliseerd.
De vereniging kijkt terug op een zeer succesvolle actie en dankt de vrijwilligers en betrokken bedrijven voor hun medewerking. En niet te vergeten: de inwoners van Anderen en Eext voor alle bestellingen. De potgrondactie zal volgend jaar opnieuw plaatsvinden in de eerste helft van maart.
Voor meer informatie over de vereniging: www.togido.nl.



