
Wandelaars opgetogen tijdens Herfstwandeling in Ekehaar
AlgemeenEKEHAAR - Ekehaar werd afgelopen zondag overspoeld door wandelaars. Uit alle windstreken kwamen rond de 450 enthousiaste wandelaars om deel te nemen aan de dertiende Herfstwandeling.
De Herfstwandeling wordt georganiseerd door wsv Wandelgroep de Eekhof. Vanaf het plein voor het gelijknamige dorpshuis kon, alles nog op gepaste afstand, worden gestart voor naar keuze afstanden van 10, 15, 20 of 25 kilometer. Er werd gelopen in zuidoostelijke richting. Naar gelang de gekozen afstand kwam men in de dorpen Vredenheim en Grolloo, waar onder ander het Grollerholt werd aangedaan. Op de rustposten was het ook een gezellige drukte, waar men een welverdiende kop koffie kon kopen en een heerlijk najaarszonnetje er gratis bij kreeg.

De wandelaars reageerden enthousiast op de uitgestippelde routes en genoten volop van alle natuurschoon en de voorzichtig verschijnende herfstkleuren. Ze waren blij dat ze, na de gedwongen onderbreking ten gevolge van het coronavirus, weer in georganiseerd verband konden wandelen.
De eerstvolgende door de wandelgroep georganiseerde wandeltocht is de Stertocht op 24 april 2022.



