Sinterklaas komt 5 december naar Gieten speciaal voor de kinderen van de Voedselbank
Sinterklaas komt 5 december naar Gieten speciaal voor de kinderen van de Voedselbank (Foto: Liam Kuiper/LK Media)

Sinterklaas komt naar Gieten voor Kinderen van de Voedselbank

Algemeen

GIETEN - Lionsclub de Hondsrug zal maandag 5 december een sinterklaasfeest houden voor de kinderen van de Voedselbank. Speciaal voor deze gelegenheid heeft Restaurant Jimm’s haar ruimte beschikbaar gesteld. Ook Jumbo Abbas draagt een steentje bij. 

De activiteiten van de Lionsclub de Hondsrug zijn dit jaar allemaal ten behoeve van de Kinderen van de Voedselbank. ,,Een kwetsbare groep, die al snel in een isolement kan raken. Naast het inzamelen van geld, door speciale acties, hebben de leden van de club gemeend om de Sint uit te nodigen voor deze kinderen. Gelukkig had Sint nog even tijd”, zegt Marinette Boersma namens de Lionsclub.

De Sint en een aantal van zijn pieten nemen 5 december de tijd en aandacht voor deze groep kinderen. Er zal door de pieten met de kinderen gedanst worden, waarbij ook Sint probeert om de heupen los te gooien. Bij vertrek krijgen de kinderen allemaal een cadeautje van de Sint mee. 

Het feestje zal maandag 5 december vanaf 15.00 uur zijn. Het is speciaal voor de Kinderen van de voedselbank en aanmelden is noodzakelijk. Opgeven kan via de aanmeldbriefjes die bij de Voedselbank in Gieten en Gasselternijveen liggen of een mailtje naar marinet.boersma@yarden.nl.