Lionsclub plant Iepen tussen Nijlande en Rolde ter compensatie van de CO2-uitstoot van de Lions Rally.
Lionsclub plant Iepen tussen Nijlande en Rolde ter compensatie van de CO2-uitstoot van de Lions Rally. (Eigen foto)

Drentse Lions Rally compenseert een deel van de CO2-uitstoot

Algemeen

AA EN HUNZE - De organisatie van de Drentse Lions Rally heeft een viertal grote Iepen geschonken aan de gemeente Tynaarlo en de gemeente Aa en Hunze. 

Tussen Rolde en Nijlande en bij Donderen zijn deze bomen, van al een groot formaat, geplant. De bomen zijn aangeboden door Noordplant. 

,,Rally rijden is ontzettend leuk om te doen. Bovendien is dit voor het goede doel: de opbrengst ging naar de Kinderen van de Voedselbank. Echter, het is natuurlijk wel belastend voor het milieu”, zegt Marinette Boersma namens de Lionsclub de Hondsrug. ,,Met het planten van deze bomen denken we iets terug te doen voor de natuur. De Lionsclub zal ook in 2023 weer een rally organiseren door het prachtige Drents-Gronings landschap. Deze zal gehouden worden op 18 juni.” 

Meer informatie is te vinden op www.lionsclubdehondsrug.nl. Aanmelden kan vanaf heden via: drentselionsrally@protonmail.com

Lionsclub plant Iepen bij Donderen ter compensatie van de CO2-uitstoot van de Lions Rally