De oorkonde die hoort bij de titel Leesvreters.
De oorkonde die hoort bij de titel Leesvreters. (Eigen foto)

Obs Emmens uit Gasselternijveen wint titel Leesvreters

Algemeen

GASSELTERNIJVEEN - Groep 6 en 7 van Obs J. Emmens uit Gasselternijveen heeft een gedeelde eerste plaats behaald in het leesproject Leesvreters.

Leesvreters is een project om de leesbevordering en het leesplezier te verhogen. En dát is op Obs Emmens gelukt. Acht weken lang hebben de kinderen boeken gelezen om quizvragen te beantwoorden. Ook konden de kinderen hun mening geven over de gelezen boeken. Dit leverde bonuspunten op. Samen met andere scholen vanuit andere gemeenten streden de kinderen om de titel Leesvreters 2023 en deze werd door de school binnengehaald. 

Biblionet Drenthe overhandigde de prijzen; een oorkonde en een boekenbon. En namens de school zijn de kinderen getrakteerd op taart. ,,Obs J Emmens is erg trots op hun Leesvreters 2023”, aldus directeur Henk Norbart.