
Henk en Ria Bokhorst succesvol op Wemeltjestoernooi in Gasselte
AlgemeenGASSELTE - Henk en Ria Bokhorst hebben de tweede plaats gepakt tijdens het Open Wemeltjes-toernooi bij Jeu de boulesclub De Schelpenhoek in Gasselte. Een mooi prestatie van de leden van de organiserende club uit Gasselte.
De weergoden waren de organisatie en de deelnemers gunstig gezind. Er werden in de ochtend twee wedstrijden gespeeld. Daarna werd er geluncht in de voetbalkantine van voetbalvereniging G.K.C. Na de lunch werden er weer twee wedstrijden gespeeld. Het werd een spannend toernooi met 48 deelnemers.
Vier teams wisten alle wedstrijden te winnen. De eerste prijs ging naar Jan Sleeboom en Dennis O’Brien uit Uithuizermeeden. Henk en Ria Bokhorst van de Schelpenhoek legden beslag op de tweede plaats. Derde werden Johan Tijben en Jan Kuil uit Oude Pekela. Henk Bolk en Jan Haan uit Nieuw-Weerdinge werden vierde. Ook was er nog een poedelprijs voor Joop Beekman en Appie Kamps uit Zuidlaren. De jeu de boulesclub kan terugkijken op een geslaagd toernooi. Het volgende open toernooi wordt gehouden op 29 juli, ’t Maotietoernooi.
Mensen die kennis willen maken met de jeu de boules-sport kunnen een kijkje komen nemen op de banen, naast de tennisbanen, aan de Hoogte der Heide in Gasselte. Er wordt gespeeld op maandag om 13.30 en 19.00 uur en vrijdag om 19.00 uur (van 1 mei tot 1 september) en op woensdag om 10.00 uur en zondag om 10.00 uur. Er is geen opkomstplicht, maar wie op tijd aanwezig is speelt.







