
Oranje Onder 18 traint op Sportpark Boerbos in Rolde
AlgemeenROLDE - Het Nederlands elftal Onder 18 jaar heeft vanmorgen een training afgewerkt op sportpark Boerbos in Rolde. Eerder waren Oranje Onder 19 en de Oranjevrouwen Onder 17 jaar al te gast op het Rolder sportpark.
De KNVB had ons benaderd of er deze week opnieuw in Rolde getraind kan worden. Daar werken we als vereniging uiteraard graag aan mee”, zegt Bertus Dekker ,,We danken de KNVB voor het vertrouwen in onze accommodatie en onze club.”
Oranje speelde gisteren een vriendschappelijke interland tegen Zweden in het Henk Nienhuis Stadion (voorheen De Langeleegte) in Veendam. Oranje won met 2-0. De doelpunten van het team van trainer Peter van der Veen kwamen op naam van Wessel Kühn (PSV) en AZ-speler Yoël van den Ban.
De internationals kwamen in Rolde bij van de inspanningen en bereiden zich voor op de wedstrijd van morgen. Beide teams treffen elkaar om 15.00 uur weer in Veendam.
Het was gisteravond voor het eerst in ruim 10.5 jaar dat de lichtmasten van de Langeleegte brandden voor een officiële wedstrijd. SC Veendam speelde op 15 maart 2013 zijn laatste officiële (competitie)wedstrijd op dit veld. De Veendammers wonnen die avond, voor 2.478 toeschouwers, met 2-1 van FC Oss. Johnatan Opoku en Tom Overtoom waren de doelpuntenmakers. Tien dagen later werd de club failliet verklaard.







