
Driebandentoernooi in biljartpaleis Eext
AlgemeenEEXT - Eetcafé Homan in Eext zal van 18 tot en met 20 januari opnieuw ingericht zijn als een biljartpaleis. Er wordt een driebandentoernooi gehouden. De finale is op zaterdagavond. Die avond geeft professioneel biljarter Ad Korevaar een demonstratie en hij sluit af met een vrolijke noot.
Het is het vijfde jaar dat vrijwilligers van biljartclub Caramonderons uit Eext dit drie dagen durende evenement organiseren. Vorig jaar ging oud-Eexter Jan Hadderingh uit Kolham met de wisselbeker naar huis. Hij speelde de finale tegen Roel Heuker uit Eext, die tweede werd. Leo Driebergen uit Gieten werd derde.
Er is nog ruimte voor deelnemers. Amateurbiljarters die graag een balletje stoten kunnen zich aanmelden via 3bandeneext@gmail.com.






