Pasen is het thema tijdens de opendagen bij Anita Hollander.
Pasen is het thema tijdens de opendagen bij Anita Hollander. (Eigen foto)

Anita Hollander heeft weer opendagen

Algemeen

GIETEN - Anita Hollander zal op 1 en 2 maart haar paasstukken in haar vertrouwde workshopruimte aan de Bonnen 39 in Gieten presenteren.

Nu we in het voorjaar zijn gekomen en het Pasen steeds dichterbij komt, kan men in de Gieter workshopruimte de voorbeelden bekijken en een keuze maken. Gezellig samen of alleen een stuk maken onder begeleiding. Ook deze keer zijn de stukken divers met natuurlijke materialen, eieren, bloembollen en voorjaarstakken. Er zijn hoge stukken, kransen en langwerpige schikkingen, gevarieerd en voor ieder interieur. 

Er zijn meerdere cursusmogelijkheden waarop men zich in kan schrijven. Inschrijven voor de workshops kan individueel of in groepsverband. Bloemschikkers die liever niet in groepsverband een workshop willen volgen, kunnen een doe-het-zelfpakket bestellen. In het pakket zit een beschrijving en alle materialen om thuis rustig op het gemak aan de slag te gaan. Ook zijn er waardecheques voor een workshop om als cadeau te geven.

Anita Hollander heeft voor de open dagen weer leuke boeketjes gemaakt in haar specifieke stijl van bloemschikken. 

Belangstellenden kunnen zich laten inspireren tijdens de open dagen van Anita Hollander aan Bonnen 39 in Gieten. De open dagen zijn op vrijdag 1 maart van 18.30 tot 21.00 uur en op zaterdag 2 maart van 10.30 tot 15.00 uur.

.