
Allerlaatste Brocante Dagen bij ‘t Vergiet
AlgemeenGIETEN - Na 25 jaar met brocanteverkoop geld bijeengebracht te hebben voor kinderen in sloppenwijken in India, stopt het Vergiet Collectief in Gieten. De allerlaatste Jubileum Brocante Dagen van ‘t Vergiet worden gehouden op 13 en 14 september, van 11.00 tot 17.00 uur aan de Bonnen 65 in Gieten.
‘t Vergiet is een kwart eeuw geleden gestart door vijf vriendinnen. Met de verkoop van brocante voor de Stichting Actie Calcutta in Geldrop heeft ‘t Vergiet al die jaren veel projecten in sloppenwijken van de miljoenenstad Calcutta mede mogelijk gemaakt. Dankzij de inzet voor kasteloze, kansarme kinderen in deze sloppenwijken kon de bouw van hostels, schooltjes, een grote medische post en kraamkliniek worden gerealiseerd. Ook kwamen er waterputten en rijstkookinstallaties in en rond Calcutta.
Tijdens de laatste Jubileum Brocante Dagen zijn er forse kortingen. Op alle brocante wordt minimaal 25 procent korting gegeven. Het aanbod bestaat onder meer uit oude emaillen keukenspullen, servies, glaswerk, verzilverd bestek, vintage, kleine meubels, curiosa en boerenantiek uit Zweden, Frankrijk en Engeland. Ook de meeste van de 300 vergieten op de sfeervolle deel van de boerderij aan de Bonnen worden verkocht.
Het Vergiet Collectief nodigt iedereen uit die gedurende de afgelopen 25 jaar als klant, vrijwilliger of belangstellende betrokken is geweest bij het initiatief. Voor elke klant staat er een glaasje en een hapje klaar. Het collectief hoopt op 5 oktober een mooie cheque te kunnen overhandigen aan de Stichting Actie Calcutta, die dan 50 jaar bestaat. Voor meer informatie: 0592-263217 of 06-27994074.







