
Herbie Blues in Kleine Kerkje van Gieterveen
AlgemeenGIETERVEEN - Herbie (Harbert Grezel) zal op zaterdag 16 november samen met Harm van Essen vanaf 20.00 uur een optreden verzorgen in ’t Kleine Kerkje van Gieterveen.
Herbie (Harbert Grezel) speelt al sinds 1992 mondharmonica. Als muzikant speelde hij onder andere in High Temperature en sinds 2021 opnieuw met The Blues Kings.
Geïnspireerd door onder andere Louis Jordan, Little Walter en Sonny Terry, speelt en zingt Herbie de Blues. Uit eigen levenservaring en over verschillende bijzondere ontmoetingen zijn al veel eigen nummers geschreven.
Herbie was in 2013 de winnaar van de Dutch Blues Challenge en in 2015 won hij het Nederlands Kampioenschap Straatmuzikanten. Zijn muziek laat zich het beste kenmerken als New Old Stock Blues.
Harm van Essen is (lead)gitarist en zanger van de band La Ratte. Hij staat garant voor eigenzinnige songwriting, vuige vocalen en vurig gitaarspel.







