
Mooie collecteopbrengst voor Hersenstichting in Aa en Hunze
AlgemeenAA EN HUNZE - De Hersenstichting collecteweek, die in week 5 werd gehouden, heeft een bedrag van 6040 euro opgeleverd. Dit is bijna 2000 euro meer dan vorig jaar.
Er gingen 45 collectanten langs de deur in Annen, Gieten, Grolloo en Rolde. ,,Deze keer is er weer meer met de QR-code gegeven en ook zijn er online collectebussen aangemaakt. Het digitaal collecteren maakt het tellen en afhandelen van de collecte veiliger en eenvoudiger”, zegt coördinator Joke Berendsen die alle gevers dankt.
,,Er zijn heel veel verschillende hersenaandoeningen. Voor ons tellen ze allemaal mee, want de Hersenstichting wil er voor iedereen zijn en – als het maar even kan – iedereen helpen. Door te blijven kijken hoe aandoeningen voorkomen of behandeld kunnen worden, en te zorgen dat mensen met een hersenaandoening kunnen meedoen in de samenleving. Dat doen we door onderzoek en innovaties te financieren, voorlichting te geven en het belang van onze hersenen overal op de agenda te zetten. Zo weten we steeds meer mensen te bereiken.
Inwoners die de collectant hebben gemist of die willen meehelpen bij de volgende collecteweek kunnen kijken op www.hersenstichting.nl of een mail sturen naar collecte@hersenstichting.nl.






