
Sugar Queen Bluesband in café ’t Keerpunt in Spijkerboor
AlgemeenSPIJKERBOOR – The Sugar Queen Band zal zaterdag 19 april op het podium van café ’t Keerpunt in Spijkerboor spelen. Het optreden begint om 20.30 uur. Een Amerikaanse zangeres en vier Nederlandse begeleiders brengen de blues-spirit tot leven.
Michele Denise alias Sugar Queen is een Amerikaanse Chicago blues singer/songwriter met roots in gospel en jazz. Aan het begin van haar muzikale carrière studeerde ze klassieke piano en ontving daarvoor een studiebeurs. Haar familiewortels liggen in Noord-Florida waar ze een natuurlijke interesse ontwikkelde voor gospel en blues.
Michele Denise richtte in 2016 Sugar Queen op. De ambitie van de band is om het Chicago bluesgeluid te vertolken. Sugar Queen’s smeulende vocale styling en charismatische podiumpresentatie boeit haar publiek. Volgens BN De Stem (Willem Jongeneelen): Haar voorkomen is imposant, haar persoonlijkheid en stem zijn dat evenzeer. Het publiek hangt figuurlijk aan haar lippen.







