De plantekening van de verharde 400 meter baan.
De plantekening van de verharde 400 meter baan.

Informatieavond over plannen rondom de nieuwe ijs- en skeelerbaan in Gieten

Algemeen
Met speciale gast: Janneke Ensing

GIETEN - De werkgroep ijs- en skeelerbaan Gieten zal op dinsdagavond 3 maart een informatiebijeenkomst houden over de plannen voor een verharde ijsbaan in Gieten. 

De werkgroep wil belangstellenden bijpraten over de plannen en welke mogelijkheden dit met zich meebrengt voor diverse andere buitensporten zoals skeeleren, hardlopen, bootcamp/calisthenics, sport voor basisscholen en sportieve evenementen. Ook wordt ingegaan op de mogelijkheden voor sponsoring om dit project voor Gieten te ondersteunen. 

Daarna zal Janneke Ensing gaan vertellen over haar schaats- en wielercarrière en het belang van goede voeding bij het sporten. Dit alles voortkomend uit haar eerste activiteiten op de ijsbaan in Gieten. Naast verdienstelijk sporter is zij deskundig op sportvoeding en heeft zij na haar sportcarrière bij Jumbo-Visma gewerkt en renners begeleid. Vanaf januari dit jaar is zij werkzaam als head of nutrition bij de VolkerWessels wielerploeg en is zij expert sportvoeding voor NOC-NSF Team NL. 

De bijeenkomst wordt gehouden in de kantine van de IJsvereniging Gieten-Bonnen aan Boddeveld 17a in Gieten en begint om 19.45 uur. Aanmelden kan door een mail te sturen naar j.moek@ziggo.nl