
Nieveners vieren samen de vrijheid met ‘bakkie en gebakkie’
AlgemeenGASSELTERNIJVEEN – De viering van Bevrijdingsdag in Gasselternijveen is dinsdagmorgen bijzonder goed bezocht. Zo’n honderd inwoners kwamen naar Mfc De Spil voor de activiteit Bakkie & Gebakkie voor de Vrijheid, georganiseerd door dorpscoöperatie De Brug en een aantal inwoners.
Burgemeester Anno Wietze Hiemstra opende de bijeenkomst met een kort woord over het belang van vrijheid en verbondenheid. Bezoekers genoten van koffie, thee, een heerlijke oranjetompouce, een hapje en een drankje, én van livemuziek van de Gasselter Bloaskapel. De sfeer was warm en gemoedelijk.
De organisatie spreekt van een zeer geslaagde ochtend die opnieuw laat zien hoe waardevol het is om vrijheid samen te vieren.







