Kleding -en speelgoedbeurs Speelotheek Gieten
AlgemeenGIETEN - Speelotheek Gieten organiseert op zaterdag 8 oktober een kleding- en speelgoedbeurs in het Dr. Nassau College in Gieten.
Tijdens de beurs wordt tweedehands kleding voor kinderen en volwassen, babyartikelen en speelgoed verkocht. Voor kinderen is er een leuke kinderhoek waar ze onder begeleiding kunnen spelen, een glittertattoo laten zetten of grabbelen in de grabbelton. De beurs is te bezoeken van 13.30 tot 16.00 uur. De entree is 1 euro, kinderen tot 18 jaar mogen gratis naar binnen.
Mensen die zelf kleding, speelgoed en/of babyartikelen willen inbrengen voor de verkoop, kunnen zich voor 30 september aanmelden door een mail te sturen naar anitavdley@gmail.com. Meer informatie over de beurs of het inbrengen is te vinden op de Facebookpagina van de Speelotheek Gieten of www.speelotheekgieten.nl.







