
Kerstconcert met kerststukjes
AlgemeenGROLLOO – De eerste vorst laat zich zien en het lijkt erop dat er binnenkort weer geschaatst kan worden. Met de sjaal om en muts op de kou trotseren. Gelukkig is er ook nog vertier binnen de warme muren van het Markehuis in Grolloo.
Crescendo zal op 18 december de kerstnoten weer spelen van het muziekpapier. Of van de tablet, zoals dat tegenwoordig ook kan. Muziek met ballen, kerstballen natuurlijk. Iedereen is welkom in het dorpshuis aan De Pol in Grolloo. Het concert start om 15.00 uur.
Een kraam met glühwein, warme chocolademelk en kerststukjes staat vanaf 14.30 uur klaar. De kinderen van BSO Ot & Sien hebben de kerststukjes gemaakt, zodat ze verkocht kunnen worden aan de hoogste bieder op 18 december. ,,Want de warme muren van het Markehuis kunnen alleen warm zijn doordat verenigingen gebruik blijven maken van het dorpshuis en mensen de activiteiten blijven bezoeken”, zegt Leanne Reinders. ,,Biedingen starten vanaf 5 euro en de opbrengst gaat naar Het Markehuis. Samen zorgen we voor een volle melkbus en helpen wij ons dorpshuis de winter door!”



