Eline Siebeles van Blij van Toen heeft lente- en kortingskriebels.
Eline Siebeles van Blij van Toen heeft lente- en kortingskriebels. (Eigen foto)

100 procent lentekriebels is 50 procent korting bij Blij van Toen

Algemeen

ROLDE - Blij van Toen viert alvast de lente met een spectaculaire voorjaarsschoonmaak. Op iedere zaterdag in februari en maart kunnen de klanten daarvan genieten met 50 procent korting op alle tweedehands producten. 

,,Dat is korting op nagenoeg alle artikelen uit onze winkel”, zegt Eline Siebbeles, de enthousiaste eigenaresse die tevens blij is te melden dat de eerste twee zaterdagen al een daverend succes waren. Heel wat schilderijen, vintage meubilair, antieke kasten, kop en schotels, brocante, curiosa en vintage woonaccessoires hebben een nieuwe eigenaar gevonden.” 

Siebbeles zegt dat men niet bang hoeft te zijn dat Blij van Toen straks is uitverkocht. ,,Want met een voorraad die eindeloos lijkt te zijn, wordt de winkel steeds aangevuld met nieuwe producten die meteen meedoen met de korting. Elke week staan er weer nieuwe, bijzondere items in de winkel, dus er is altijd een reden om terug te keren en met een korting van 50 procent wordt dat wel heel aantrekkelijk. De deuren staan wagenwijd voor de klanten open.” 

Knusse winkel

Siebbeles nodigt daarom belangstellenden uit om langs te komen in haar knusse en persoonlijke winkel in Rolde. ,,Of men nu op zoek is naar een vintage stuk voor in huis, een brocante schat of gewoon iets unieks, Blij van Toen is de plek om te zijn. Dat kan op woensdag tot en met vrijdag tussen 12.00 en 16.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur aan de Hoofdstraat 1C in Rolde. Voor een impressie kan alvast gekeken worden op www.blijvantoen.nl“, zegt een glunderende Siebbeles.