
Geslaagd G-voetbaltoernooi in Rolde
AlgemeenROLDE - Ruim 200 voetballers met een lichamelijke of geestelijke beperking hebben afgelopen zaterdag deelgenomen aan het noordelijke toernooi voor G-voetballers in Rolde.
Rolder Boys was dit jaar de trotse gastheer van het jaarlijkse bekertoernooi van de KNVB en mocht ruim 22 teams uit Drenthe, Friesland en Groningen ontvangen. Ook de G-teams van FC Groningen en FC Emmen waren van de partij. Rolder Boys deed zelf met twee teams mee. ,,De vereniging vindt het belangrijk dat iedereen de kans krijgt om te sporten, mee te doen en plezier aan het voetbal te beleven. En plezier dat was er zaterdag zeker”, zegt voorzitter Jasper Ottens.
Het toernooi werd om 13.30 uur gestart met een gezamenlijke warming-up op het hoofdveld onder de fanatieke leiding van Daoud Rahimi van de gelijknamige sportschool uit Rolde. Nadat de spelers goed warm waren geworden kon een kwartier later worden afgetrapt voor de eerste wedstrijden, die op zes velden tegelijk werden gehouden.
Aan het einde van de middag ging elke speler met een herinneringsmedaille en een door sponsoren goed gevulde goodiebag naar huis. Voor de top 3 uit elke poule was er daarnaast een mooie gouden beker voor in de prijzenkast. Drenthina, Bargeres en Zuidhorn behaalden elk de eerste plaats in hun poule.
,,Een paar graden warmer en een droge middag waren mooi geweest, maar dat maakte het plezier er voor de voetballers niet minder om”, aldus Ottens
Een fotoreportage van de geslaagde dag is te vinden op de website van Rolder Boys: www.rolderboys.nl.












