
Workshop fotografie over lange sluitertijd in Bieb Gieten
AlgemeenGIETEN – De maand september zal in het teken staan van beweging en wielrennen. Daarom biedt de Digital Art Factory samen met de Bibliotheek in Gieten een workshop fotografie aan. Het thema in deze workshop is lange sluitertijd.
Meestal vindt men een bewogen foto mislukt, maar beweging is ook te gebruiken om prachtige sprookjesachtige foto’s te maken. (Groot)ouders en kinderen werken samen, en gaan experimenteren met deze techniek. DAF zorgt voor het materiaal, maar de deelnemers mogen zelf ook een camera meenemen. Belangrijk is wel dat de sluitertijd aangepast kan worden op de camera. Dit is altijd het geval bij een spiegelreflexcamera.
De mooiste foto’s worden geplaatst in het ART MOVES-kunstwerk. Dit kunstwerk staat zondagmiddag 24 september in Gieten bij de Jumbo.
De workshop is op woensdag 13 september van 15:00 tot 16:30 uur in Bibliotheek Gieten aan Eexterweg 12 in Gieten. Belangstellenden kunnen zich opgeven via: ester@digitalartfactory.nl.





