Het Stuntfestijn moet volgens de organisatoren een feest zijn voor iedereen.
Het Stuntfestijn moet volgens de organisatoren een feest zijn voor iedereen. (Eigen foto)

Stuntfestijn Eext op nieuwe locatie

Algemeen

EEXT– DKS Evenementen heeft al vier keer het Stuntfestijn in Eext georganiseerd. Dit jaar gaan Rick Stel, Albert Dekker, en Jeffry Kinds voor de tweede keer een wintereditie houden van dit gezelligheidsspektakel. Deze wintereditie wordt op zaterdag 27 januari gehouden in een verwarmde feesttent aan de Biesterveld tussen Gieten en Eext. 

Het Stuntfestijn moet volgens de organisatoren een feest zijn voor iedereen, zowel voor bezoekers van het feest als voor de omwonenden en thuisblijvers. ,,De huidige locatie aan de Jan Oostingsweg in Eext werd voor het Stuntfestijn niet meer 100 procent haalbaar. We hebben voor deze wintereditie een nieuwe locatie gevonden aan de Biesterveld tussen Eext en Gieten”, zegt Rick Stel. 

Voor de tweede wintereditie van het Stuntfestijn zijn de volgende artiesten gestrikt: Wolter Kroes, Outsiders, Ancora, Immer Hansi en DJ Steven. ,,Een line up die garant staat voor een avond feest. De liefhebbers van volks- en piratenmuziek komen volop aan hun trekken. En ook de wintersportliefhebbers kunnen op deze wintereditie van het Stuntfestijn hun eigen apres-ski beleven”, aldus Stel. 

,,We zullen er alles aan doen om de bezoekers een mooie feestavond te bezorgen. Voor de wintereditie is hier de focus ook weer op gelegd. De tent is verwarmd. Het gehele binnen- en buitenterrein is bevloerd dus geen getrap in de modder en er zal een bewaakte garderobe aanwezig zijn.”

 Kaarten zijn te bestellen op www.stuntfestijn.nl