
Handboogvereniging Dutch Open Archery verhuist naar andere locatie in Gasselte
AlgemeenGASSELTE – Handboogvereniging Dutch Open Archery zal naar een andere locatie in Gasselte verhuizen. De accommodatie bij de ijsbaan aan de Sodemorseweg is vervangen door het terrein van minicamping Madeliefje.
Het gezamenlijk gebruik van de kantine aan de Sodemorseweg was voor de ijsvereniging en de handboogvereniging moeilijk te combineren. ,,De plannen van het nieuwe bestuur van de ijsvereniging om de club nieuw leven in te blazen gingen niet samen met het meerjarenplan dat de handboogvereniging voor ogen had bij het in het gebruik nemen van de locatie in 2022”, zegt secretaris Petra Jager van de handboogvereniging. ,,Uiteindelijk zijn beide verenigingen overeengekomen dat er niet langer gezamenlijk van dezelfde locatie gebruik gemaakt kon worden. Aangezien de ijsvereniging de langste gebruiker is en het terrein bedoeld is als ijsbaan is er besloten dat de handboogvereniging vertrekt. De 19 maanden dat Dutch Open Archery gebruik heeft mogen maken van de ijsbaan zijn waardevol geweest. Met een start van vier leden zijn we vertrokken met 20 leden. Wij willen de omwonende bedanken voor het vertrouwen, gastvrijheid, gezelligheid en het gevoel welkom te zijn in Gasselte. We hebben genoten van elk praatje, groet en bezoekje.”
In de zoektocht naar een nieuwe locatie met de nadrukkelijke wens in Gasselte actief te blijven, is de handboogvereniging via-via benaderd door een ondernemend koppel. Zij hoorden dat we zonder locatie zouden komen en wilden wel in gesprek met ons gaan. In de afgelopen weken zijn er meerdere gesprekken geweest die positief zijn uitgevallen. De eigenaren van minicamping Madeliefje hebben een behoorlijk stuk grond ter beschikking gesteld aan Dutch Open Archery. Een ruimte die volledig in het teken van de handboogsport mag worden ingericht, ons de gelegenheid geeft om te groeien en onze niet onverdienstelijke wedstrijdschutters een waardige trainingsruimte biedt. Wel moeten deze plannen nog gerealiseerd worden en we zullen daar de komende maanden druk mee zijn. We hopen en hebben als doel in het voorjaar gesetteld te zijn”, aldus de secretaris.






