
Rosie’s Tunes in Nijend 24
AlgemeenANDEREN – Roos Galjaard en Sebastiaan Wiering komen na tien jaar weer terug naar Nijend 24 in Anderen. Zij zullen op 25 mei vanaf 20.30 samen met band optreden.
Roos Galjaard is een zangeres en gitariste uit Groningen. Een aantal jaar was ze muzikant in zuidelijk Afrika en nu ruim 28 jaar woonachtig in Groningen. Ze heeft inmiddels zes platen op haar naam staan. Momenteel speelt ze alweer meer dan tien jaar met cellist Sebastiaan Wiering (onder andere van Swinder, VENcE, Emmett Tinley) en vormen ze samen een zeer ervaren duo met optredens in binnen- en buitenland. Het eigen werk bestaat uit liedjes met invloeden uit de folk, pop, jazz en wereldmuziek en op 28 mei 2022 kwam hun laatste album uit.
Het is al weer bijna 10 jaar geleden dat Roos en Sebstiaan op het podium in Anderen stonden. Dit keer nemen ze een band mee bestaande uit: Obed Brinkman (trombone), Tobias Nagel (zang & gitaar), Benson Itoe (bas), Mamour Seck (drums), Fallou Bousso (percussie) en Rudmer van der Meer (gitaar).
Reserveren kan via www.nijend24.nl.






