Jeugd en leerlingen van Harmonie Gasselte in de spotlights.
Jeugd en leerlingen van Harmonie Gasselte in de spotlights. (Eigen foto)

Eerste ‘Kleintje Uitvoering’ van Harmonie Gasselte was succes

Algemeen

GASSELTE - Muziekvereniging Harmonie Gasselte heeft zaterdag voor het eerst Kleintje Uitvoering gehouden. Dorpshuis de Trefkoel was omgetoverd tot een klein theater en de uitverkochte zaal zat vol met trotse ouders en familieleden.

Met de afsluiting van het blazersklasproject, lieten de kinderen van groep 5, van Obs De Dobbe, zien en vooral horen hoe zij de afgelopen periode een blaasinstrument hebben leren bespelen. Om de kinderen en het publiek het vervolg in deze muziekwereld goed te kunnen laten zien hebben ook het B- en C-orkest een mooi concertje gegeven, waarna ook een klein deel van het A-orkest aanschoof om een paar gezellige nummers ten gehore te brengen. Ook de slagwerkgroep liet in twee verschillende nummers het verschil tussen melodisch en ongesteld slagwerk horen en zien.

De Harmonie heeft niet alleen jeugd en (volwassen) leerlingen op blaas- en slagwerkinstrumenten, maar ook mooie en succesvolle groepen jonge en gevorderde twirlers, waarvan een deel een sprankelende opening van de avond verzorgden.

Zo werd deze avond een gezellige en succesvolle uitvoering, waarbij jeugd en leerlingen in de spotlights mochten schitteren.

Belangstellenden die ook blaas- of slagwerkinstrument leren bespelen of leren twirlen, kunnen binnenlopen op een repetitieavond op maandag of donderdag. Informatie is te vinden op www.harmoniegasselte.nl.