
Noorwegen onder 15 traint op sportpark Boerbos in Rolde
AlgemeenROLDE – Rolder Boys heeft deze week opnieuw een nationaal elftal op bezoek. Het gaat ditmaal om het dames elftal van Noorwegen Onder 15.
Het was de eerst de bedoeling dat Oranje onder 15 zou komen, maar de KNVB besloot om de tegenstander de eer te gunnen om op sportpark Boerbos te trainen in voorbereiding op twee oefeninterlands tegen Oranje.
Het hielp de jonge voetbalsters niet om van Oranje te winnen. Het eerste duel woensdag op sportpark Marsdijk in Assen werd door Oranje met 4-0 gewonnen. De Oranjetalenten met geboortejaar 2011 waren bij hun interlanddebuut met 4-0 duidelijk te sterk voor Noorwegen. De treffers waren van Daniya Ennahachi, Zuri Laurense en tweemaal Guusje Nieuwenhuis.
De komst van Noorwegen Onder 15 past in een bredere samenwerking tussen de KNVB en Rolder Boys die in de afgelopen jaren is ontstaan. Eerder trainden ook de Oranjevrouwen Onder 17 en Onder 19 in Rolde, evenals Oranje Onder 18 en Onder 19. “We zijn er trots op dat nationale jeugdteams onze accommodatie weten te vinden en zijn als club graag gastheer van de nationale talententeams”, zegt Bertus Dekker, voorzitter Commissie Park & Materiaal.
Beide teams spelen vrijdag 8 mei om 11.30 uur op Sportpark Marsdijk in Assen opnieuw tegen elkaar.







