
De Paden der Liefde, boek met vier bijzondere liefdesgeschiedenissen
Algemeen Nieuw boek van Rens Vroege uit GieterveenGIETERVEEN - Het nieuwe boek De Paden der Liefde van Rens Vroege uit Gieterveen is uit. Het boek beschrijft vier bijzondere liefdesgeschiedenissen waarvan twee hetero en twee gay. ,,De erotiek spat van de bladzijden maar is vooral suggestie. De lezer moet de eigen fantasie aanspreken. Dat is toch het mooiste. Wie expliciet wil vindt zijn weg wel op internet. En er is geen plastisch woord in te vinden.
- De Paden der Liefde, wat moet ik me daar bij voorstellen?
,,Meestal een traject vol voetangels en klemmen, maar in dit boek vier bijzondere liefdesgeschiedenissen. Wanneer iemand vindt dat hij of zij de liefde van zijn leven heeft gevonden moet alles wijken en worden de grootste hindernissen genomen om dat doel te bereiken. Ik werd een beetje moe van alle kommer en kwel in boeken, films, series. Het gaat vooral over alles wat mis is: mishandeling, misbruik, moord. Het lijkt wel of er niemand gelukkig mag worden. Vroeger was detective een genre, nu is er op teevee niets anders. En wanneer je dat tot je hebt genomen blijf je achter met een heel naar gevoel.”
- En jij wilde het eens anders doen?
Precies, er zijn heel wat verwikkelingen in deze verhalen, maar aan het eind wacht een happy end, al moet je daar bij een verhaal tot op de laatste bladzij wachten. Heel spannend.
- Romantisch?
,,Natuurlijk. Zou er nog een beetje behoefte zijn aan wat romantiek, vroeg ik me af of is dat een incourant artikel geworden. Wat bleek: mensen hunkeren in deze tijd van oorlog en ellende naar een beetje romantiek. Wanneer je deze verhalen achter elkaar leest,” zei iemand tegen me, moet je even naar bed om bij te komen.”





