BigBand Market 5 is te zien in De Speulkoel.
BigBand Market 5 is te zien in De Speulkoel. (Eigen foto)

Bigband Market 5 speelt in De Speulkoel in Anloo

Algemeen

ANLOO - Openluchttheater de Speulkoel heeft vorige maand het nieuwe jaarprogramma gepresenteerd en na een voorstelling in de Magnuskerk zijn ook de eerste twee buitenactiviteiten inmiddels alweer achter de rug.

De beurt is zondag 26 mei aan BigBand Market 5 (voorheen Scala). De bigband is reeds jaren een graag geziene swing-gast bij concerten en evenementen in de regio Hoogeveen en verre omstreken.

Market 5 zal van 14.30 tot 17.00 uur een swingende middag vol bigbandjazz verzorgen. De ervaren muzikanten brengen onder leiding van Gerard Gerrits een heel gevarieerd programma. Gastsoliste is deze middag niemand minder dan zangeres Linda Molenkamp.

De liefhebbers zullen deze kans niet willen missen: een middag genieten in de open lucht, in het sfeervolle bostheater van Anloo.

Reserveren kan via speulkoel@rondommagnus.nl (aantal, adres, telefoon).